Научна фантастика за Прилеп и прилепчани (Видео)

И не, не е скапо сето ова, на пример багери имаме, а за ваква дупчалка ќе донираме сите ако треба, само еднаш засекогаш порамнете ги шахтиве по улициве.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.