Му испратила фотографија на сопругот, а тој веднаш побарал развод – ја издал еден детаљ (ФОТО)

Приказната за оваа фотографија гласи вака: Деловен маж мора итно да оди на службено патување и веднаш откако пристигнал ја побарал својата жена за да и каже дека се е во ред, меѓутоа, жена не се јавувала со часови.

По некое време конечно се јавила и рекла дека не го слушнала телефонот. Сопругот тогаш побарал да му испрати фотографија, но на фотографијата има и еден мал детаљ.

Ова е причината за нејзниото нејавување, но и за разводот кој подоцна следел.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.