(Линк за следење на натпреварот во живо) РК Прилеп утре ќе ги прокнижи првите 3 гостински бодови?

По поразите во првите 3 кола, РК Прилеп утре гостува во Струга каде се очекува да ги прокнижи првите бодови во ракометната Супер лига сезонава.

Натпреварот со стружани се игра со почеток од 17:00ч, а истиот можете да го следите на линкот во продолжение:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.