Лиде Лиде имаше понуда и сеуште чека одговор од Филипче

Пред два дена испрати понуда за кафе до Филипче, а денеска повторно се јави и праша дали понудата важи…

Малку смеа не штети никому…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.