Коментар на годината: Северџан може да збуни

Внимавајте кога го користите овој *хомоним, може да предизвика големи забуни…

Особено ако братучедот ви се вика Северџан…

*Хомоними: Зборови со иста форма, но со различно значење


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.