Како да бидете “најкул” родители досега: Базен кој секој може да го направи сам, децата ќе ви бидат пресреќни (ВИДЕО)

Едноставно, брзо и лесно, направете базен за вашите најмали користејќи едноставни и евтини материјали. Тие ќе ви бидат благодарни, а забавата ќе биде загарантирана во текот на целото лето.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.