Димитар Апасиев: “И за Законот за јазици вака се КУРЧЕА, не ви поминува бе….”

(Фејсбук статус на Професорот Димитар Апасиев)

“И за Законот за јазици вака се КУРЧЕА 😉

#НеВиПоминуваБеКуриња”

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.