Денес Победа против Каршиака 1996

Натпреварот се игра во спортската сала на СОУ “Ристе Ристески-Ричко”, со почеток од 19:30часот.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.