Да гледа човек и да плаче: Kaко изгледа една jaвна болница во Hopвешка (Bидео)

Не мора одма роботи да купуваме, ама барем основни услови да имаме…

Како изгледа една јавна болница во Норвешка:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.