Готово, гаси интернетот (Видео)

Водителот на утринската програма “Здраво Македонијо” на “Канал 5 ТВ” досега има доживеано еден куп згоди и незгоди.

Разни гледачи со разни прашања, ама овој охриѓанец е сигурно врв.

Погледнете во продолжение и слушнете за што се работи:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.