Во Прилеп и дрвцата носат маски (Фото)

Фото на денот

Во Прилеп и дрвцата носат маски…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.