(Вознемирувачко видео) Суштество кое не е од оваа планета: Корисниците на социјалните мрежи згpoзени од глетката

Пред да започнете да го гледате видеото, ве предупредуваме дека неговата содржина може да биде вознемирувачка.

За време на снимањето на видеото не беше повреден ниту еден инсект.

Не е ни чудно што корисниците на социјалните мрежи беа згрозени од глетката, бидејќи изгледа како дел од некој научно-фантастичен филм.

Видеото беше споделено на Редит со наслов: “Подобро повикајте ги луѓето во црно”, алудирајќи на познатиот филм во кој Вил Смит го спасува светот од “лошите вонземјани”.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.