(Видео) Љубовницата на Пyтин роди близнаци! Половина од медицинскиот персонал е отстpaнет од одделението! Целиот спрат е реновиран само за неа

Поранешната руска гимнастичарка Алина Кабајева, за која се вели дека била во долгогодишна врска со рускиот претседател Владимир Путин, наводно неодамна родила близнаци, пишуваат руските медиуми.

Алина сеуште се нема огласено во медиумите, а Кремљ никогаш не говори за приватниот живот на рискиот претседател. Извори блиски до Кабајева велат дека не сакаат да ги коментираат гласините.

Според пишувањата на руските медиуми, целиот четврт спрат во Истражувачкиот центар за акушерство, гинекологија и перинатологија на почетокот од овој месец бил среден како би се сместила поранешната гимнасричарка и пратеник во партијата на Путин.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.