(Видео) Шok во пицерија во центарот на градот: Глетка која ги разочара граѓаните на главниот град

Глувци кои се движат во пекарите, на лебот, белите пецива…веќе видено! Но глувци во пицерија, во центарот на градот, поточно во еден од омилените пица-барови, ова е премиерно.

Најновото видео доаѓа од пицерија во центарот на Белград, а додека глувците уживаат во оброкот, оние кои снимаат не можат да им поверуваат на очите.

Видеото можете да го погледнете ТУКА.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.