(Видео) Планирано беше да биде романтично, а потоа се појави неканет гостин

Запросувањето е важен момент во животот на секој маж и жена. Во повеќето ситуации, постапката е иста – момчето клекнува, предалага брак на девојката и таа е воодушевена.

Освен ако немате случаен минувач кој го менува текот на ситуацијата, како што беше случајот во ова запросување.

Оваа девојка имаше непоканет гостин во важен момент. Брендан од Вермонт, САД, ја запроси Кајли и таа полуде од среќа.

Сепак, нејзиниот љубопитен внук Тристан, имал други намери – да ѕирка во кутијата. Така, наместо видеово да биде романтично, стана смешно.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.