(Видео) Огорчен Албанец си ја отвори душата среде емисија како никој досега

Човекот си ја отвори душата како никој досега….

Видео: Јанко Илковски (Емисија Јади Бурек)
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.