(Видео) Никогаш претходно ова не се случило: Бopците истовремено се нокаyтиpaa- изгледа бpyтално

Ова сигурно не сте го виделе во ММА! Двајцата бopци се нокаутираа истовремено!

Во португалската промоција на ЕЦЕ, на настанот во Лисабон, во октагонот влегоа Едер Лопез (22) и Диего Невес (31).






Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.