(Видео) Мицкоски до Саше Политико: Продолжи да земаш пари од Заеви, а јас ќе продолжам да ја зборам вистината

-Продолжи да земаш пари од Заеви, а јас ќе продолжам да ја зборyвам вистината!, му рече Христијан Мицкоски, лидер на ВМРО ДПМНЕ на новинарот Саше Ивановски, познат уште како Саше Политико.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.