(Видео) Како изгледа животот со 21 дете: Запознајте го најголемото семејство во Европа

Во куќата на семејството Редфорд никогаш не е досадно!

Сју (45) и нејзиниот сопруг Ноел (49) од Англија се родители на Крис (31), Софи (25), Клои (24), Џек (22), Даниел (20), Мајли (19), Лук (19), Кејти (17), Џејмс (16), Ели (15), Ејми (14), Џош (12), Макс (11), Тајли (9), Оскар (8), Каспер (7), Хејли (4), Арчи (2), Бони (1) и малечката Хајди која е родена оваа година во април.

Сју вели дека овој живот има свои предности и маани. Таа оди да пазари само со постарите ќерки, бидејќи би настанал xaoс кога би ги повеле сите деца.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.