(ВИДЕО) “Бокс меч” по судар на раскрсница

Screenshot_6-77-640x474

На една раскрсница во Москва, возач на стар автомобил VW Пасат, не го видел знакот “стоп” и се судри со друго возило.

Учесниците во сударот одлучија да не повикуваат полиција, туку сами да го решат проблемот.

Погледнете како заврши тоа:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.