Александар Николоски стана татко – се роди малиот Јосиф

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ ја соопшти денес убавата вест на социјалните мрежи. Александар Николоски и неговата сопруга Александра станаа родители на малиот Јосиф:
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.