Ако некoj има фpycтpaции, пpимep можи со главата во ѕид да yдиpa, а не да кpши ceмафори (Фото)

Уништен семафор на мостот Табана во Прилеп

Не е познат сторителот на овој мизерен подвиг, но со се чини дека вакви неандерталци за жал ќе има…
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.