Ако мислевте дека имате видено се’ од запросување, ова е нешто најјако: Момци еве ви инспирација! (Видео)

Изнагледани сме од видеа со оригинални идеи за запросување, но ова дефинитивно е нешто посебно и несекојдневно.

Ова е нешто за кое на дечково треба да му се симне капа до земја.

Тој искористил сцена од цртаниот филм “Заспаната убавица”, па дури и ликовите на принцот и принцезата се слични на неговиот и ликот на неговата избраничка.

За целиот настан да биде уште повозбудлив сите нивни пријатели и роднини се во салата.

Погледнете што точно се случува:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.