Пекол во 16 часот – ова се температурите низ Македонија

Ова е пеколот пред 16 часот во Македонија, ова се моменталните температури. Од утре попладне се најавува невреме.

screenshotyyjytj695u96iu9reeww

 
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.