Tpoлање на денот: Дурловски со своја верзија на пратеничката на СДСМ од Битола (Видео)

Откако заболената битолска пратеничка од СДСМ Бисера Костадиновска Стојчевска, по вчерашното присуство во Собранието во скафандер на „Фејсбук“ порача, дека сите напади за нејзиниот потег се дело на партиски ботови и лечени новинари, Игор Дурловски ја сподели, како што вели ексклузивната изјава од неа.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.