Toби наполни 1 година: Шилегов со торта му честиташе роденден на својот домашен миленик (Фото)

Kучето на градоначалникот на Скопје Петре Шилегов наполни една година

Шилегов со роденденска торта му го честиташе роденденот на својот домашен миленик Тоби.

Пред неколку дена Тоби беше присутен и на една од неговите прес конференции…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.