Tвитерџиите распалија по пратеничката од СДСМ: Најсмешните твитови за вработувањето на синот и братот од Мира Стојчевска

Твитер заедницата распали по пратеничката од СДСМ Мира Стојческа, откако медиумите информираа дека во еден ден се вработиле нејзиниот син и брат во државни институции.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.