RiverSoft Прилеп слави прв роденден! ЦЕЛА НЕДЕЛА ЦЕНИ И ДО -50%!

Продажниот салон за бела техника на RiverSoft во Прилеп слави една година од своето отварање. Во изминатите 365 дена брендот целосно го промени пазарот во градот под Марковите Кули, нудејќи постојано цени достапни за секого, голем број промоции, љубезен персонал и исполнување на желбите и потребите на муштериите.

Сега по повод роденденот на салонот, прилепчани ќе имаат можност да се подноват со некој нов апарат по цени пониски од 20 до 50%, и тоа на целиот асортиман.

Само погледнете ги флаерите во продолжение и ќе ви биде јасно ко ден:

Акцијата започнува од 25.05 и ќе трае до 01.06.2023.

АЈДЕ ВО РИВЕРСОФТ!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.