Maтуранти за мерак: Цела генерација во еден глас ја пее “Заветна” (ВИДЕО)

Слушнете како матурантите од ОСУ “Мирко Милески” Кичево во еден глас заедно со “Инструментал бенд” ја пееја ,,Заветна”…

Честито матура дечки!
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.