Jонче и Алексо се во самоизолација: Алексо носи дрва, му носи пиво, чаша, пазари …. (Видео)

Joнче од Охрид и неговиот миленик Алексо се во самоизолација, а тој објавува видеа секој ден за тоа како му поминува времето.

Видеата за кратко време станаа вирални на социјалните мрежи, а на истите може да се види дека на Јонче и не му е така лошо, бидејќи има одличен асистент со себе.

Алексо знае да донеси дрва, знае да донеси пиво, да испазари, да му додаде чаша ….

Погледнете ги видеата во продолжение и ќе ви стане јасно за што станува збор:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.