Hajголемата sвepка на спopтcките тepeни дoceга (Видео)

Како да чекаше цело време режисерот да ја пронајде…

Видеото е од тенискиот Гренд-слем УС Опен, а ова е најголемата ѕверка која некогаш била уловена на спортските терени:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.