24-годишна девојка од Прилеп го приjaвила бившиот за ФИ3ИЧKИ HAПAД

Прилепчанка пријавила дека физички била нападната од поранешното момче.

– С.Ј.(24) од Прилеп на 7 април пријавила дека на ул.„Мице Козар“ во Прилеп била физички нападната од поранешното момче. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.