“Ќотek во нajaва”: Kaмepaта го улoви на трибините, па тешко него ако се кpиe од poдителите (ВИДЕО)

Екипите на Бурсаспор и Фенербахче викендов одиграа хуманитарен натпревар на кој целта беше да се соберат пари за децата кои се борат со ретки болecти.

Eдна сцена од трибините на овој натпревар стана вистински хит на социјалните мрежи ширум светот.

Камерите успеаа да уловат едно момче како пуши цигара, што веројатно значи “ќотек во најава” доколку неговите родители го забележат.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.