Ја сликал својата бремена жена, но на фотографијата имало чуден детаљ кој им претскажал нешто

Кога Крис Хани ја направил фотографијата на својата бремена сопруга Бриџит, на фотографијата забележал нешто чудно. Имено, над главата на неговата сопруга може да се види необична светлост.

 

zena

Очекувањето на бебе е највозбудливото време во животот на секој брачен пар, но за Бриџит и Крис, работите не оделе во најдобар ред…

Имено, пред да се родат двете здрави момчиња, отчукувањето на срцето на Бриџит драстично паднало, што ја довело до лоша состојба.

Погледнете ја нивната приказна во следното видео…

 


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.