Јанyшев: Плашejќи се да се cooчи пред гpaѓаните, Љупчо Николовcки по тpeт пат избега од ТВ дyeл

Ова е Љупчо Николовски, мојот против кандидат во ИЕ3. Љупчо по трет пат и денеска избега од ТВ Дуел со мене но најмногу плашејќи се, да се соочи пред граѓаните, кои патем знаат дека е лажго и манипулатор, објави на својата Фејсбук страница носителот на листата на ВМРО-ДПМНЕ во ИЕ3 Игор Јанушев.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.