Што се случува со Анџелија Џоли: Фотографија која целосно ги загрижи фановите ширум светот

Анџелина Џоли повторно ги шокираше нејзините обожаватели. Изненадувањето што им го приреди беше крајно непријатно.

Иако драмата околу нејзината разделба со Бред Пит, одамна помина, Џоли продолжува да ја губи тежината. За време на посетата во Колумбија актерката успеа да го сокрие преслабото тело под широк долг фустан, но лицето и рацете и изгледаа најблаго речено застрашувачки.

Новите фотографии предизвикаа уште еден бран гласини дека Анџелина има сериозни здравствени проблеми. Пред извесно време во некои медиуми дури и излезе информација дека лекари и соопштиле на актерката многу тешка дијагноза, а таа во страв дека нема да живее долго веќе го подготвила тестаментот.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.