“Што дpyго да ce каже, а не е кажано!” – “Heкcт Tajм” обjaвија моќно видeo на Фejcбyк

Музичкото дуо “Некс Тајм” на Фејсбук потсетија на нивниот настап пред Илинден, минатата година пред граѓаните на општина Илинден.

Беше тоа еден моќен концерт, всушност како и секој настап на браќата близнаци од “Некст Тајм”

“Што друго да се каже, а да не е кажано!!!”, напишаа од “Некст Тајм” во описот на видеото.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.