Чудо: “Пајак крена полициско возило во Прилеп?” (ФОТО)

Наш читател ни испрати фотографија од полициско возило кренато од пајак фотографирано низ улиците на Прилеп.

Не е познато дали полицискиот Шевролет останал дефект или пак се работи за непрописно паркирање…


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.