ХЕРОИ: Членови на ,,Волците” ги фрлиле беретките извикувајќи- “Извинете, ние овде не сме за пари, ние овде сме за Македонија”

Поради последните притисоци врз единицата, утрово во касарна, двајца од волците ги фрлиле беретките и гласно извикале:

– Извинете, ние овде не сме за пари, ние овде сме за Македонија!- пренесува СИГНАЛ.МК


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.