Фото: Торба “Луј Витон” најдена на собраниска говорница?

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Дафина Стојановска, потсети на фамозната торба Луи Витон од случајот “Peкет” и стави иста таква реплика на собраниската говорница.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.