(Фото) Со пластични опepaции започнала уште на 17 години: Сега не можи да работи, а еве и зошто

Барбара Луна Сипос од Будимпешта има само 22 години и никако не може да се вработи, бидејќи мажите “полудуваат” кога таа е во близина, така тврди нејзиниот поранешен сопруг, кој потрошил една “планина” со пари за “создавање” на овој интернет модел.

Таа обожавала да си игра со барбики и била импресионирана од нивната убавина, па и самата посакала така да изгледа. Очигледно и се исполнила нејзината желба, само што сега не може да пронајде работа.

Барбара првата опepaција ја направила на 17 години.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.