(ФОТО) Се’ и сешто и за сечиј вкус! Утре отварање на најголемата досега продавница за пијалоци во Прилеп

Утре во Прилеп започнува со работа најголемата продавница за пијалоци.

Лоцирана во дуќанот на домот “Спиро Забрчанец” Liquor Store Prilep , ќе биде прва премиум дестинација за секаков тип на пијалоци во Прилеп.

Конечно градот под Марковите Кули ќе добие еден современ продажен салон за пијалоци, каде на едно место ќе може да се најде се’ и сешто и за сечиј вкус.

Засега оставаме на вашата имагинација и љубопитност да појдете и лично да се уверите во широкиот асортиман на пијалоци во Liquor Store, а за секоја промоција, попусти и новитети, ќе ве известуваме во периодот кој следи.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.