(Фото) Под креветот во спалната соба пронашла 18 змии

Триш Вилчер од американската сојузна држава Џорџија, раскажала каков стрес доживеала кога пронашла змија во својот стан, додавајќи дека се се плаши да не случајно некоја останала иако експертите успешно ги отстраниле од нејзиниот дом.

Триш, како што пишува Скај њуз, доживеала вистински хорор откако открила мајка змија и 17 бебиња под својот кревет кога отишла на спиење.

Американкта претпоставува дека змијата ги снела јајцата под нејзиниот кревет, а на фотографиите се гледа колку животните се „стопиле“ со тепихот.


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.