(ФОТО) НЕКОГАШ БЕШЕ НАЈУБАВАТА ЖЕНА, А ДЕНЕС ИЗГЛЕДА СТРАШНО: Нејзиното лице е непрепознатливо – фановите се згрозени

Двете се познати актерки со успешни кариери кои траат со децении.

Во понеделникот заедно пристигна на хуманитарната вечее “Make Equality Reality Gala”, која се одржа во Беверли Хилс, Калифорнија.

Тие се Мелани Грифит (61) и Голди Хоун (73), а нивното појавување на црвениот тепих го привлече целото внимание на јавноста.

Голди и 12 години помладата Мелани ги згрозија фановите со непропознатливиот изглед. Критичарите едноставно не можат да им ги опростат бројните естетски корекции кои актерките ги направиле во минатото.

-Едноставно нема оправдување за она што Грифит го направи од себе. Тажно. Беше прекрасна, но штета.

Ова се уште неколку примери:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.