(Фото) Најјаката чкембарска тетоважа досега

Член на навивачката група “Чкембари” од Битола ја има најјаката тетоважа…

Извор: babambitola.mk


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.