(Фото) Млади мајки од Прилеп со своите дечиња испратија креативна и полна со љубов порака до сите

Шест млади мајки од Прилеп со своите дечиња направија креативен и инспиративен фото колаж, преку кој испратија порака до сите граѓани:

“Останете дома, заштитете ги вашите блиски <3"

Фотографијата зрачи со многу позитивна енергија и љубов, па моравме да ја споделиме со сите наши читатели.

Секоја чест!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.