ФОТО: Македонската убавица топлес на плажа

Катарина Ивановска ги спои работата и задоволството и деновиве се наоѓа во Марсеј.

 

katarina-ivanovska-640x361

Во францускиот град таа го снимаше новиот каталог за компанијата „Петар Хан“, а сега може и да се релаксира во друштво на нејзината најдобра пријателка од Скопје.

katarina-toples

Таа не пропушти повторно да се сонча без горниот дел на костимот за капење, на задоволство на сите нејзини „Инстаграм“ фанови.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.