(Фото галерија) Пена парти во центарот на Прилеп: Фонтаната понесена од општата атмосфера во градот

Пена парти синоќа во центарот на Прилеп

Синоќа некој убаво ја запени фонтаната во центарот на Прилеп, па граѓаните беа сведоци на несекојдневна глетка.

Иако е прекршок, ќе признаете најубавата фонтана во Прилеп синоќа изгледаше уште поубаво…

На толку монотонија и напнатост во едно вакво кризно време, добро е некогаш да се насмееме.
Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.