(Фото галерија) “Комити со најдобра кореографија вчера: Боже чувај ја МАКЕДОНИЈА”

Дербито во македонската Прва фудбалска лига вчера помеѓу Вардар и Шкендија заврши без голови, но она што остави впечаток од овој натпревар беше кореографијата на навивачката група “Комити”.

Погледнете ја фотогалеријата во продолжение:


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.