(Фото галерија) Бадникова бела магија кај манастирот “Св. Архангел Михаил” во Варош

Бадникова честитка од манастирот “Св. Архангел Михаил” и од најстарата населба Варош во Прилеп.

Вистинска убавина!


Markukule.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.